KONST / Litografier / Färglitografi 13978109
nr 1397 8109
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Fågel, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 70x55, cm, yttermått inklusive ram: 77x62
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:45:18
100 kr
200 kr